MIEJSCE 5: PANNA

W naszym rankingu na ostatnim miejscu jest Panna. Najważniejszy jest dla niej dobrobyt rodziny. Dla niej zrobi wszystko, tak samo dla swojego małżonka. Można wypłakać się na jej ramieniu. Zawsze będzie wierna swojej rodzinie i zrobi wszystko, by miała jak najlepiej. Może i nie jest zbyt romantyczna, ale doceni każdy gest w zamian za poczucie bezpieczeństwa, którego oczekuje.

MIEJSCE 4: BYK

Byki nie robią pochopnych decyzji, a więc decyzja na małżeństwo z jej strony na pewno była milion razy przemyślana i jest właściwa. Żona Byk pragnie w życiu harmonii i dojrzałych relacji międzyludzkich. Takie też jest jej małżeństwo. Ważne jest dla niej to, co dzieje się w sypialni. Nie stroni od dzieci, zazwyczaj chce ich mieć kilka. Wybierają partnera, który potrafi je uszczęśliwić.

MIEJSCE 3: KOZIOROŻEC

Idealne gospodynie, żony i matki. Kochają swoją rodzinę ponad życie i zrobią dla niej wszystko. Nie straszne im obiady i wychowywanie dzieci – to ich życiowa misja. Są raczej spokojne i oczekują dobrych emocji w zamian za swoje starania. Lubią współpracować ze swoim partnerem.

MIEJSCE 2: WODNIK

Są piękne i uczuciowe, ale nie pchają się w małżeństwa. Ciężko je uwiązać i oczekiwać od nich wierności. Mówią o tym otwarcie i nie lubią, kiedy ludzie czegoś od nich oczekują. Raczej nie będą mieć gromadki dzieci i wielkiego domu, ale to ich świadomy wybór. Wybierają romanse ponad wszystko. Zakochane i zaspokojone potrafią przywiązać się do jednego mężczyzny, ale potrzebują do tego czasu.

MIEJSCE 1: RAK

Żona idealna, która zasłużyła na pierwsze miejsce. Potrafi dogadać się z każdym: dziećmi, mężem, teściową, przyjaciółmi rodziny. Rozwiąże każdy konflikt, służy dobrą radą i jest świetną gospodynią. Dobrze jej idzie wychowywanie dzieci i dbanie o dom. Nie straszne jej codziennie życie. Lubi organizować rodzinne przyjęcia czy nawet spotkania bez żadnej okazji. Rodzinna atmosfera sprawia jej radość.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl