Czasami spotykamy kobiety, które cechują się wyraźną nieprzyjemnością, mściwością, zazdrością i złośliwością. O takich przedstawicielkach płci pięknej, mówi się, że są wiedźmami, wydrami, a nawet zarazami. Te trzy znaki zodiaku mogą pochwalić się, w negatywnym znaczeniu, największą ilością wrednych dziewczyn. Czy znajdziesz siebie w ich gronie?

Skorpion

Naprawdę nic dziwnego. Według gwiazd Skorpiony zawsze są w czołówce, kiedy chodzi o zemstę, zazdroszczenie, nieuczciwe zachowanie. Skorpiony mają dużo dobrych cech charakteru i pójdą na wszystko, by pomoc swoim bliskim. Niemniej jednak wobec nielubianych ludzi potrafią stosować naprawdę ciężką broń. Dyskretnie wykopią dołki, przemyślą plan słodkiej zemsty, użyją różnych rodzajów bomb z opóźnionym zapłonem – oto, na co stać panie spod znaku Skorpiona.

Bliźnięta

Kobiety spod tego znaku to największe plotkary w całym szeregu zodiakalnym. Uwielbiają obgadywać innych, wszystkim i każdym się interesują. Ich uwadze nie umknie żaden skandal obyczajowy. Posiadają również sporą wiedzę, prowadzą inteligentne i interesujące pogawędki, trudno jest z nimi się nudzić. Problem się zaczyna, gdy kobieta spod znaku Bliźniąt stwierdzi, że z tych lub innych powodów jesteś jej wrogiem. Wówczas zrobi Cię główną bohaterką mnóstwa nie zawsze prawdziwych plotek. A wszystko po to, aby oczernić Cię i wyeliminować ze swego otoczenia.

Lew

Lwice są w zasadzie bardzo miłe. Często chętnie i dzielnie pomagają innym. Są gotowe walczyć z każdym złem i niesprawiedliwością, by ochronić swoich przyjaciół i bliskich. Niemniej jednak kobieta spod znaku Lwa, która została źle potraktowana przez kogoś, staje się dzikim zwierzem, które zaatakuje szybko, brutalnie, i tak, że poleje się krew (przynajmniej metaforyczna). Żadna inna kobieta nie umie tak ubrać w słowa najgorsze swoje uczucia. Lwica potrafi powiedzieć tak, żeby naprawdę zniszczyć swego przeciwnika.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl