Zdarzyło Ci się kiedyś poczuć do kogoś niechęć tak bez konkretnego powodu? Poznać jakąś osobę i od razu jej nie lubić?Znasz ludzi, których sama obecność po prostu Cię drażni? Taka osoba prawdopodobnie urodziła się pod znakiem zodiaku, który źle oddziałuje na Twoją aurę, energetyczną osobowość.

Przedstawiamy Ci najbardziej antagonistyczne pary zodiakalnych wrogów.

1) Baran i Baran

W relacji dwóch baranów nie może być nawet odrobiny sympatii czy cienia zgody. To mieszanka iście wybuchowa. Dwa barany to istna katastrofa. Będą walczyć o wszystko, bez ustępstw czy zawieszenia broni, zawsze obaj głęboko przekonani o swojej racji. Żaden baran nie przyzna się do błędu, nie ustąpi, a o przeprosinach między nimi można zapomnieć. Kompromis to dla dwóch baranów termin całkowicie irracjonalny

2) Byk i Lew

Jakaś szansa na związek byka i lwa istnieje, ale szans na to by był to związek stabilny i spokojny raczej szans nie ma. Tylko fizyczna fascynacja może scementować związek osób spod tych dwóch znaków zodiaku. Erotyzm daje szansę na ich porozumienie, wszelkie inne kwestie to dwie różne orbity. Kłócić się potrafią nawet bez powodu.

3) Rak i ryby

Jeden i drugi znak zodiaku reprezentują osoby o ogromnej wrażliwości, przesadnie skupione na własnej uczuciowości. Są swoim lustrzanym odbiciem, ale jedno widzi drugie w krzywym zwierciadle, przez co wydają się sobie nawzajem niepoważne i rozhisteryzowane. Oboje będą przy tym użalać się nad sobą, a wyłączną winą za konflikt obarczać drugą stronę.

4) Bliźnięta i Bliźnięta

Dwoje bliźniąt to jakby cztery charaktery w jednym związku. I to charaktery identyczne, a przy tym złośliwe i uparte. Każdy bliźniak to osobowość trudna i skrajnie różna, jakby podwójna. W duecie nie wytrzymują bez awantur i kłótni, a powodów do nich może dostarczyć każdy najzwyklejszy dzień.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl